Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Şubat 2024
Anasayfa » Blog » Nak Kargo Takip Telefon Şubeleri

Nak Kargo Takip Telefon Şubeleri

Nak Kargo Takip Telefon Şubeleri

İstanbul merkezli olan Nak kargo takip telefon şubeleri yoğun olarak yer almaktadır. Çünkü söz konusu kargo firması sektörün devasa firmaları arasında yer alıyor. Nak kargo firması yılların deneyimlerine sahiptir. Firma güler yüzlü ve çalışkan kadrolarıyla günden güne büyümeye devam ediyor. Bu nedenle Nak kargo sektöründeki amatör türünden kargo firmaları açısından da örnek teşkil etmektedir. Firma uzman kadrolarıyla müşterilerine kusursuz bir şekilde yurtiçi lojistik ve kargo hizmetler sunar.

Uzman kadroları sayesinde Türkiye’nin her iline hızlı bir şekilde ürün teslimatı yapıyor. Çünkü kargo firması için kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti hayati bir önem arz ediyor.

Firma kuruluş döneminden buyana İstanbul il merkezinden bu hizmetleri sunuyor. Geniş hizmet kataloglarının yanı sıra kurumsal web sitesine de sahiptir. Bu sayede ürün gönderim ve takiplerinizi online olarak kargo sitesinden de yapabileceksiniz.

Nak Kargo Müşteri Hizmetleri

Nak kargo takip telefon şubeleri kapsamında, evinizin konforunda 444 44 35 Nak müşteri hizmetleri telefonundan firma yetkilileriyle iletişim kurabilirsiniz. Nak kargo müşteri hizmetleri telefonu günün 24 saati ve haftanın 7 günü boyunca aktiftir. Bu nedenle Nak kargo takip telefon şubeleri müşteri hizmetlerini dilediğiniz saat ve günde arayabilirsiniz. Nak kargo müşteri hizmetleri telefonunda deneyimli müşteri hizmetleri yetkilisi yer alıyor. Bu yetkiliye ulaşarak kargonuzun durumunu anında öğrenebilir ve firmanın diğer hizmetleri hakkında şeffaf olarak bilgiler alabilirsiniz.

Nak Kargo Fiyat Hesaplama

Nak kargo takip telefon şubeleri kapsamında Nak kargo firmasının eşsiz avantajları söz konusudur. Bunlar arasında firma tarafından kargonuzun genel durumu ve fiyatları hakkında nak kargo takip telefon şubeleri otomatik olarak hesaplama yapmasıdır. Firma uzmanları tarafından sistem üzerinden gönderinizin fiyatı hakkında profesyonel anlamda hesaplama yapılıyor. Böylece siparişinizin gönderi fiyatını sistem üzerinden erkenden öğrenebilirsiniz. Nak kargo firması bu yönüyle de sektörün en saygın ve sıra dışı kargo firmasıdır.

Nak Kargo Sahibi Kimdir? Nak kargo takip telefon şubeleri

Nak kargo firmasının sahibi ve kurucusu ise Gökhan Akyürek olduğunun altını çizebiliriz. Kargo firması bu nedenle 2000 senesinde aktif olarak hizmete sunulmuştur. Firmanın bu nedenle yaklaşık olarak 40 senelik sektör deneyimi söz konusudur. Dolaysıyla söz konusu kargo firması sektörün en öncü ve köklü firmaları arasında yer alıyor.

Nak kargo bu süreç boyunca çeşitli kentlerimiz üzerinden de pek çok kargo şubelerini hizmete açmıştır. Bu şubelerin büyük bir kısmı ise İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirlerde yer almaktadır. Dolaysıyla bu kentler üzerinden de Nak kargo firması şubelerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Nak Kargo Hangi İllerde Var?

Nak kargo şubeleri İstanbul, İzmir, Uşak, Bolu, Afyonkarahisar gibi baz illerimizde aktif olarak kargo ve yurtiçi lojistik hizmetleri sunmaktadır. Bu illerin farklı bölümlerinden firmanın orta ölçeklş şubeleri yer almaktadır.

Ali Haydar Erdem Kimdir?

Merak edilen isimler arasında ise Ali Haydar Erdem yer almaktadır. Ali Haydar Erdem ise Nak kargo firmasının bugünkü yönetim kuruluş başkanıdır. Bu isim firmanın tüm yurtiçi lojistik faaliyetlerini aktif olarak yürütmektedir. Bu nedenle Ali Haydar Erdem kargo hizmetlerinin kusursuz bir şekilde yürütülmesindeki en önemli yöneticidir.

Nak Kargo Takip Telefon Şubeleri

Teslim Alınmayan Kargo Nereye Gider?

Nak kargo tarafından gönderilen kargoların müşteri tarafından adresten teslim alınmaması durumunda gönderi doğrudan müşterinin bağlı olduğu kentteki Nak kargo firması şubesine geri gider.

Buradan ürün hemen İstanbul merkezli kargo şubesine gitmez. Müşterinin ürünü teslim alabileceği göz önünde bulundurularak gönderi ilgili kargo şubesinde 14 gün boyunca bekletilir. Bu zaman dilimi zarfınca gönderi müşteri tarafından şubeden teslim alınmaması halinde gönderi doğrudan İstanbul Nak kargo firma merkezine geri gider.

Kargo Ne Zaman Şubeye Gelir?

Nak kargo firması merkezince gönderilen gönderiler ilgili illerdeki kargo şubesine ortalama olarak 48 saat içerisinde teslimatı yapılır. Bu zaman dilimi şubenin mesafesine bağlı farklılık gösterebiliyor. Fakat birçok kargo firmalarına nazaran Nak kargo gönderileri şubelerine daha erken zamanda gelebiliyor. Bu sayede müşteri memnuniyeti sağlanabiliyor.

Adrese Teslim Kargo Şubeden Alınır Mı?

Nak kargo takip telefon şubeleri kapsamında Adrese teslim kargo hizmeti pek çok kaliteli kargo firmalarına özgüdür. Bu özellik Nak kargo firmasında da yer alıyor. Firma doğrudan ek ücretsiz olarak adrese teslim kargo hizmeti sunar.

Bu durumda ilk olarak gönderi müşteri ev veya işletme adresine gönderilir. Fakat müşterinin gönderiyi teslim alamaması durumunda Nak kargo şubesine de giderek gönderisini buradan da bireysel olarak teslim alabilir. Nak kargo siz değerli müşterilerine daha birçok olanaklar sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz