Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Şubat 2024
Anasayfa » Blog » Trendyol Express Kargo Takibi

Trendyol Express Kargo Takibi

Trendyol Express Kargo Takibi

Trendyol Express kargo ile merak edilen her şey ayrıntılı olarak rehber niteliğindeki yazımızda yer alıyor.

Köklü ekibiyle kesintisiz bir şekilde hizmet sunan Trendyol Express, uzman saha çalışanlarını teknoloji ile buluşturarak sektörde fark yaratmaktadır. Amacı, her müşterisinin e-ticaret dünyasına güven duymasını sağlamak olan Trendyol Express, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için şeffaflıktan taviz vermemektedir. İstanbul’da başlayan bu heyecan verici yolculuk, ülkenin her bir köşesine yayılarak devam etmektedir.

Trendyol Express, internet üzerinden yapılan alışveriş deneyimlerini geliştirmek amacıyla özel kargo hizmeti sunmaktadır. Geleneksel teslimat yöntemlerinin aksine hızlı teslimat anlayışı ile hareket ederek müşterilerine zaman kazandırmaktadır. Kargolarınız, uzun süre depolarda beklemek yerine doğrudan size hızlı bir şekilde ulaşmaktadır.

Trendyol Express Nasıl Takip Edebilirim?

Trendyol üzerinden yaptığınız alışverişler çoğunlukla kendi kargo hizmeti olan Trendyol Express kargo ile gönderilmektedir. Siparişinizin yola çıkması, onayınızı aldıktan sonra başlamaktadır. Bu aşamadan sonra kargo takip numaranıza erişerek Trendyol kargo takibini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş detaylarınızı görmek için Trendyol hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir. “Hesabım” sekmesinden “Siparişlerim” ve hemen ardından “Sipariş Detayı” seçeneğine tıklayarak bu bilgilere kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Unutulmaması gereken bir diğer nokta ise ürününüzün kargoya verilmiş olmasıdır.

Sipariş detaylarınızda “Kargoya Verildi” ibaresinin yeşil olması gerekir. Bu durumda, “Kargo Takip” butonunu görürsünüz. Bu butona tıklayarak Trendyol kargo takip sürecinizi başlatabilirsiniz. Eğer Trendyol kargo takip numaranızı sipariş detayları sayfasında bulamazsanız endişelenmeyin. Trendyol, siparişiniz kargoya verildiğinde size bir bilgi mesajı gönderir. Bu mesajda sipariş teslimat numarası ve barkod numarası yer almaktadır. Bu numara, aynı zamanda Trendyol takip kodu olarak bilinmektedir. Mesajda bulunan “Gönderi takibi için” linkine tıklayarak da siparişinizin detaylarına ulaşabilir ve Trendyol kargo takibinizi sürdürebilirsiniz.

Trendyol Express Kargo Takip Numarası Nedir?

Trendyol Express Kargo takip numarası, sipariş ettiğiniz ürünleri takip etmenizi kolaylaştıran bir koddur. Bu benzersiz kod, 16 haneli ya da 10 haneli rakamlardan oluşur ve sizin gönderinizi adım adım takip etmenizi sağlar.

Trendyol Express Kargo Takip Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?

Trendyol Express kargo takip numarası SMS, e-posta ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla elde edilebilmektedir. Siz de gönderinizin güvenliğini ve doğru zamanda teslimatını sağlamak için bu takip numarasını güvenle ve kolaylıkla edinebilirsiniz.

Trendyol express kargo

Trendyol Express Nerede?

Eğer Trendyol Express kargo takip numarasıyla yaptığınız sorgulamalarda istediğiniz sonuçları elde edemiyorsanız ya da numaranın doğru olmadığından şüpheleniyorsanız endişelenmeyin! Trendyol Express kargo müşteri hizmetlerine ait olan 0850 759 15 15 numarasını arayarak ya da en yakın kargo şubesine başvurarak kargonuzun anlık durumunu hızla öğrenebilirsiniz.

Ayrıca herhangi bir sorunla karşılaştığınızda ya da herhangi bir sorunu çözmek istediğinizde Trendyol Canlı Destek ekibinden yardım alabilirsiniz. Trendyol Hesabım sayfasında sol alt köşede yer alan Trendyol destek asistanıyla iletişime geçerek sorularınızı hızlı ve kolay bir şekilde çözebilirsiniz. Güven dolu bir adımla Trendyol sizin her zaman yanınızda!

Fiyat Bilgisi ve Teslimat Süresi

Trendyol’dan yaptığınız belirli bir tutarın üzerindeki siparişlerinizde kargo bedavadır. Kargo ücretleri ise satıcılar için belirlenen iki ayrı tutar üzerinden hesaplanmaktadır.  Kargo maliyetlerini hesaplarken ise desi yöntemini kullanılmaktadır. Desi, gönderdiğiniz paketin hacimsel ağırlığını ifade etmektedir. Bu hesaplamayı yapmak için en, boy ve yükseklik ölçülerini alıp 3000’e bölmek gerekir. Böylece en doğru kargo ücreti bulunmaktadır.

Trendyol’da belirlenen tutarın altındaki siparişlerinizde ise kargo ücretinin bir kısmını Trendyol bir kısmını ise satıcı karşılamaktadır. Trendyol Express kargonun teslimat süresi ise 0-600 kilometreye kadar olan mesafelerde 1 gün içinde teslim edilmektedir. 600 kilometreyi aşan mesafelerde ise teslimat süresi 2 gündür.

Trendyol Express Çalışma (Mesai) Saatleri

Trendyol Express kargonun hafta içi çalışma saatleri 08:30 ile 18:30 arasında iken cumartesi: 08:30’dan 15:30’a kadar hizmet vermektedir. Pazar günleri ise kapalıdır. Ayrıca Trendyol Express Kargo, dini bayramlar ve diğer resmî tatillerde hizmet sunmamaktadır.

Trendyol Express Genel Merkez İletişim

Trendyol’un merkez ofisi, DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş Maslak’ta bulunuyor. Tam adresi ise Maslak Mahallesi, Büyükdere Caddesi, (Spine Plaza), No:243, İç Kapı No:19, Sarıyer/İstanbul. Bilgi almak ya da herhangi bir konuda iletişime geçmek isterseniz, bu adres üzerinden kendilerine ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi numarası ise (0212) 331 02 00’dır.

İlginizi Çekebilir:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Yorum Yaz