Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Şubat 2024
Anasayfa » Blog » Scotty Kargo Takip – Scotty Kargo Nerede, Sorgula

Scotty Kargo Takip – Scotty Kargo Nerede, Sorgula

Scotty Kargo Takip – Scotty Kargo Nerede, Sorgula

Scotty Kargo Takip – Scotty Kargo Nerede, Sorgula

Günümüzde online alışveriş yapmak artık global çerçevede genişleyerek hayatımızın her alanında yer bulmaktadır. Ancak bir ürün sipariş ettikten sonra ürün elimize ulaşana kadar siparişimizin nerede olduğunu merak ederiz. İşte bu noktada Scotty kargo takip- Scotty kargo nerede, sorgula seçenekleri size yardımcı olacaktır.

Online alışveriş dünyasının vazgeçilmezi haline gelen Scotty kargo takip hizmeti, gönderilerinizi adım adım takip etmenizi sağlayan güçlü bir araçtır. Peki, scotty kargo Takip nedir ve nasıl çalışır? Sizler için bu yazıda bu soruları yanıtlayacak ve gönderilerinizi nasıl sorgulayabileceğinizi adım adım açıklayarak bütün soruları yanıtlayacağız.

Scotty Kargo Takip

Scotty Kargo Nedir?

Scotty kargo nedir? Sorusu, firmanın ismini ilk defa duyan herkes tarafından araştırılan bir soru olmuştur. Yeni nesil bir dağıtım firması olan Scotty kargo, teknolojik altyapısıyla müşterilerinin hem bireysel hem de kurumsal kargo ihtiyacını üst düzey bir hizmetle karşılıyor.

Scotty kargo firmasının tecrübeli çalışanları ile firma her alanda her geçen gün büyüme gösteriyor. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanan dağıtım elemanları ve diğer çalışanlar ile müşterilerinin gönderilerini pratik ve hızlı bir şekilde dağıtıyor.

Scotty Kargo Çalışma Saatleri

Kargo firmaları genel olarak haftanın 6 günü müşterilerine hizmet vermektedir. Firmalara bağlı olarak çalışma saatleri farklılık gösterse de pazar günleri hariç tüm kargo firmaları kargo kabul ve dağıtım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ülkemizde oldukça kaliteli bir taşıma hizmeti sunan Scotty kargo çalışma saatleri ise bu kapsamda merak edilmektedir.

Scotty Kargo’nun iş saatleri, hafta içi ve cumartesi günleri dahil olmak üzere 09.00 ile 18.00 arasındadır. Ancak, Pazar günleri hizmet verilmemektedir. Scotty Kargo hizmetlerinden yararlanmak isteyenler resmi web sitesi olan https://scotty.app/ adresinde bulunan “Hemen Teklif Al” butonuna tıklayarak, hizmet detayları ve çalışma saatleriyle ilgili bir randevu oluşturabilirler.

Scotty Kargo İletişim

Scotty kargo ile gönderi bekleyen ya da gönderen pek çok kişi firmanın iletişim bilgilerini merak etmektedir. Scotty kargo iletişim bilgileri resmi web sitesinde açık bir şekilde belirtilmiş olup; firmanın iletişim ekibiyle doğrudan iletişim kurmak isterseniz, paketlerinizle ilgili herhangi bir sorunuz veya talebiniz için paket@scotty.com.tr e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Ayrıca firmanın merkezi adresi GENEL MÜDÜRLÜK : Merkez Mah. Ayazma Cad. No:37/14 Kağıthane – İstanbul olarak web sitelerinde belirtilmiştir. İhtiyaç halinde buradan sorununuzla ilgili yetkililere başvurabilirsiniz.

Scotty Genel Merkez Telefon

Scotty kargo genel merkez telefon numarası; 0 (216) 232 30 88 olarak belirlenmiş olup, müşteri hizmetleri bu hat üzerinden müşterilerin sorunlarına çözüm bulmaktadır.

Scotty Kargo Sahibi Kim?

Scotty Kargo sahibi kim? Sorusu firma hakkında merak edilen konulardan biridir. Scotty kargo firmasının sahibi Hayri Aslan olup firma; Beylikdüzü, Acıbadem, Ümraniye, Küçükçekmece, Pendik ve Maltepe’de dağıtım noktalarına sahiptir.

Scotty Kurye Ne Kadar Kazanıyor?

Firmanın istihdam imkanını değerlendirmek isteyen pek çok kişi Scotty kurye ne kadar kazanıyor? Sorusunun cevabını merak etmektedir. Kargo firmasında kurye olarak çalışan kişiler yakıt masrafları çıktıktan sonra aylık asgari ücretten biraz fazla kazanmaktadır.

İlginizi Çekebilir:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Yorum Yaz