Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Şubat 2024
Anasayfa » Sürat Kargo » Sürat Kargo Çalışma Saatleri 2023 – Saat Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor

Sürat Kargo Çalışma Saatleri 2023 – Saat Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor

Sürat Kargo Çalışma Saatleri 2023 – Saat Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor

Sürat Kargo Çalışma Saatleri 2023

Sürat Kargo Çalışma Saatleri 2023 konusu kapsamında yazımızda sizler için faydalı bilgiler sunuyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte online alışverişler başladı. Durum böyle olunca hayatımızın bir parçası olarak kargo firmaları hayatımıza eklenmiş oldu. Ülkemizdeki değerli kargo şirketlerinden birisi de Sürat Kargo’dur. İnternet üzerinden vermiş olduğumuz siparişlerimizin büyük çoğunluğu bu kargo firmasıyla bizlere teslim edilmektedir. Bu sebeple Sürat Kargo Çalışma Saatleri kargo vermek ve almak için merak edilmektedir.

Sürat Kargo saat 09:00 da güne başlamaktadır. 18:00 itibariyle kargo kapanmaktadır. Hafta içi çalışma saatleri bu şekilde düzenlenmiştir. Hafta sonu çalışma saatleri farklılık gösterir. Cumartesi günü firma 09:00 ila 17:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Pazar günü ise resmi olarak tatil günüdür. Belirtilen saatler içerisinde kargonuzu verebilir veya kargonuzu adresinize bekleyebilirsiniz.

Sürat Kargo Çalışma Saatleri 2023

Sürat Kargo Saat Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor

Sürat Kargo hızlı teslim etmiş olduğu kargolarıyla bilinmektedir. Saat kaça kadar dağıtım yapıyor? Sorusu gene de buna rağmen her gün neredeyse sorulmaktadır. Firmanın saat 18:00 itibariyle hafta içi kapanışı gerçekleşmektedir.

Genelde gün içinde teslim edilmesi gereken kargolar bu süreyi biraz geçse de teslim edilir. Firma yetkilisi teslimatı yapmadan önce sizi mutlaka aramakta ve adresinizi teyit etmektedir. Tarafınıza getirilen kargoyu çeşitli sebeplerden dolayı alamazsanız bir sonraki iş günü Sürat Kargo bayisine giderek oradan alabilirsiniz.

Sürat Kargo Çalışma Saatleri 2023 kapsamında, hafta sonu dağıtım konusu ve çalışma hususları biraz değişiklik gösterir. Cumartesi dağıtım saati hafta içinde olduğu gibi saat 09:00’dur. Fakat iş bitim saati 17:00 olarak belirlenmiştir. Yani bu saatten sonra kargonuzun size gelmesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Pazar günü ise firma çalışmamaktadır.  Kargonuzun nerede olduğunu ve buna benzer ayrıntılı bilgileri Sürat Kargo uygulamasından takip edebilirsiniz.

 

Sürat Kargo Öğle Arası Saatleri

Sürat Kargo Çalışma Saatleri 2023 içerisinde müşterilere hizmet vermektedir. Mesai saatleri içerisinde çalışanların ayrıca öğlen arası bulunmaktadır. 13:00 ile 14:00 saatleri arasında öğlen arası uygulaması bulunmaktadır. Bu sebeple kargo bu saatler arasında çalışmamaktadır. Bu saatler arası dışında her hangi bir zamanda Sürat Kargo müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Sürat Kargo Hafta Sonu Dağıtım Yapıyor Mu

Evet firma cumartesi günleri dağıtım yapmaktadır. Cumartesi günü saat 09:00 ile 17:00 arasında dağıtım hizmeti verilmektedir. Pazar günü ise dağıtım yapılmamaktadır.

Sürat Kargo Cumartesi Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor

Cumartesi günü 09:00 ile 17:00 arasında Sürat Kargo açıktır. Bu saatler arasında dağıtım da yapılmaktadır. Dağıtım yapılmadan önce sizler aranarak bilgi verilmektedir. Adreste bulunmadığınız zamanlarda daha sonradan kargonuzu teslim alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz