Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Şubat 2024
Anasayfa » MNG Kargo » Amazon Kargo Takip Nasıl Yapılır? (Hangi Kargo ile Çalışıyor)

Amazon Kargo Takip Nasıl Yapılır? (Hangi Kargo ile Çalışıyor)

Amazon Kargo Takip Nasıl Yapılır? (Hangi Kargo ile Çalışıyor)

Birçok ülkede Amazon üzerinden milyonlarca sipariş oluşturuluyor. Günümüzün en popüler alışveriş adreslerinden birisi hiç şüphesiz Amazon’dur. Buradan yaptığımız alışverişleri ve kargo durumunu takip edebiliriz. Amazon kargo takip nasıl yapılır? Sorusu bu sebeple merak ediliyor.

Amazondan aldığınız ürünü çok basit şekilde takip edebilirsiniz. Yapmanız gerekenleri adım adım aşağıda listeledik;

 • Hesabınıza giriş,
 • Siparişlerinizi görüntüleyin,
 • Kargo takibi için siparişi seçin,
 • Kargo bilgilerini görüntüleyin

Yukarıda verilen basit adımları izleyerek sitede bulunan kargolarınızı hemen görüntüleyebilirsiniz. Site birçok kargo firmasıyla zaman zaman çalışmaktadır. Son zamanlarda tüm siparişler MNG Kargo tarafından teslim edilmektedir.

Amazon MNG Kargo Takip – Amazon Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Amazon kargo takip nasıl yapılır? Sorusunun ayrıntısına ayrıca kargo firması üzerinden de ulaşılabilir. Yani vermiş olduğunuz siparişin nerede olduğunu MNG Kargo sitesine girerek de öğrenebilirsiniz. İsterseniz mobil uygulamayı da kullanarak bu bilgiye ulaşmanız mümkün.

Kargonuzun ne durumda olduğunu şubeye giderek veya telefon ederek öğrenmenize artık gerek yok. İnternet sitesinden veya uygulamadan kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Böylece sürekli olarak kargonun yolunu gözlemek zorunda kalmayacaksınız.

amazon kargo takip

Amazon Kargo Takip Numarası Yok Ne Yapayım?

Amazon kargo takip nasıl yapılır? Genel olarak tüm siparişlerde takip numarası bulunmaktadır. Tüm çabalarınıza rağmen bu bilgiye ulaşamıyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

 • Sipariş detaylarını kontrol edin,
 • Kargo firması üzerinden takip numarasına ulaşın,
 • Amazon müşteri hizmetlerine bağlanın,
 • Spam E Posta mesajlarınızı kontrol edin

Amazon Kargom Gelmedi Ne Yapmalıyım?

Sürekli olarak kargonuzu evinizde beklemenize gerek yok. Siparişinizi her zaman için takip edebilirsiniz. Böylece kafanızda oluşabilecek tüm sorunları çözmüş olursunuz.  Amazon kargo takip nasıl yapılır?

Amazon internet sitesi üzerinden üye girişi yaptığınızda siparişlerim kısmından tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Böylece kargonuzun neden gelmediğiyle alakalı fikir sahibi olmuş olacaksınız. Uzun süre sonra halen kargonuzun yola çıkmadığını düşünüyorsanız, Amazon müşteri hizmetlerine bu konuda danışabilirsiniz.

Amazon Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Siteden yapmış olduğunuz alışverişleri takip edebilirsiniz. Sitenin resmi adresini kullanarak, uygulamasını indirerek veya kargo firmasının sitesinden takip işleminizi yapabilirsiniz. Tüm çabalarınıza rağmen belirtilen ürün ile ilgili detayları bulmakta zorlanıyorsanız müşteri hizmetlerine konuyla ilgili 7/24 soru sorabilirsiniz.

Amazon Hangi Kargo Firması ile Çalışıyor?

Firma belirli zamanlarda kargo firmalarıyla anlaşmalar yapmaktadır. Zamanla kargo firmasında değişiklik olabilir. Şuan için MNG Kargo ile Amazon gönderilerini genel olarak teslim etmeyi tercih etmektedir.

Amazon Germany Sipariş Kaç Günde Gelir?

Almanya’dan vereceğiniz siparişlerin teslimatıyla alakalı net bir zaman verilmesi mümkün değildir. Birçok faktör gönderinin teslimat süresini belirlemektedir. Bunlar;

 • Ürünün stoku,
 • Gönderim yeri,
 • Kargo firması
 • Teslimat adresi

Faktörlerine bağlı olarak vermiş olduğunuz sipariş tarafınıza teslim edilecektir.

İlginizi Çekebilir:

 

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Yorum Yaz