Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Temmuz 2024
Anasayfa » Sürat Kargo » N11 Kargo Takip – N11.Com Sipariş

N11 Kargo Takip – N11.Com Sipariş

N11 Kargo Takip – N11.Com Sipariş

N11 Kargo takip işlemlerinizi, N11 sipariş ve ürünlerinizi kargo takip seçeneğiyle kolaylıkla istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken N11.com adresine üyelik oluşturmak ve giriş yapmak. Ardından kargonuzun durumunu sorgulamak için gerekli bilgiye erişebilirsiniz.

N11 Kargo takip kapsamında, N11.com’un Kargom nerede sisteminden sorgulama yaparak, gönderiniz ile alakalı merak ettiğiniz tüm bilgiye ulaşabilirsiniz. Genellikle N11 Kargo ne zaman gelir ve gönderi problemleri hakkında birçok arama yapılmakta. Hadi gelin bu soruların cevabını birlikte inceleyelim.

N11 Hangi Kargo ile Çalışıyor 2023?

N11 alışveriş platformunda bulunan firmaların her biri farklı kargo şirketleriyle çalışmaktadır. Ürününüzü sipariş ederken karşınıza çıkan kargo seçeneği bölümünden dilediğiniz kargo firmasını seçebilirsiniz.

Siparişlerinizi verirken kargonuzu hangi firmanın getirmesini istiyorsanız onu işaretleyebilirsiniz. Ücret farkı firmadan firmaya değişiklik gösterebilir.

N11 Kargo takip

N11 Sipariş No ile Arama Yapma

N11 Kargo takip için, N11 Sitesi ürünlerin teminini sağladıktan sonra, sipariş ettiğiniz mağaza ürünlerinizi hazır hale getirmeye başlar. Siparişleriniz işleme girdikten sonra, hangi tarihte elinizde olacağı site tarafından size belirtilir.

Tarih hususunda dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Firma siparişinizi kargoya teslim ettikten 3 gün sonra gönderiniz size ulaşacaktır. Yine kargo bilgileri kayıtlı olan cep numaranıza SMS ile gönderilecektir.

Resmi ve idari tatillerin dışındaki mesai saatleri içerisinde bulunan günler baz alınarak kargonuz 3 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılır. Yine siparişlerinizi kontrol etmek için sipariş sayfasından gönderinizi takip edebilirsiniz.

N11 Kargo takip

N11 Kargo Takip Üye Olmadan

N11 profilinizden gönderinizin tam olarak nerede olduğunu kontrol etmeniz mümkün. Ayrıca size gönderilen kargo bilgi mesajıyla da gönderinizi takip edebilirsiniz. Elbette tüm bunların öncesinde N11.com üyeliğinizi açmış olmalısınız. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra hesabınızdan size gönderilen sipariş kargoya teslim edildi isimli e-mailinden kargo takip numaranızı temin edebilirsiniz.

N11 Sipariş Ne Durumda?

N11 Mağazasının üye yönetim paneline giriş yaparak dilediğiniz her türlü sorguyu yapabilirsiniz. Yine üyelik girişinizi yaptıktan sonra, “Sipariş yönetimi/Sipariş listesi” gibi seçeneklerden kargonuz hakkından bilgi sağlayabilirsiniz.

N11 Hangi Kargo ile Çalışıyor 2023?

N11.com firmasının çalıştığı kargo şirketleri şu şekilde;

  • Yurtiçi Kargo
  • PTT Kargo
  • MNG Kargo
  • UPS Kargo
  • Sürat Kargo

Gibi firmalarla sizlere kaliteli bir hizmet vermek adına çalışmalarını sürdürmektedir.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Yorum Yaz